3

חברת הינשוף מקבוצת מיגון מרחבי בע"מ הוקמה בשנת 2007 בעקבות צורך בסיכול ממוקד למכת הפריצות וההתפרצויות במפעלים / מחסנים / בונדטים וכו'.

 

הינשוף הוקמה מתוך צורך אמיתי לבעיית הפריצות הלא פוסקת של לקוחות שהמשיכו לסבול מבעיות של פריצות וגניבות גם לאחר שדאגו להתקנת מצלמות אבטחה לעסק, שכרו חברת שמירה וביטחון והתאימו את מערך האבטחה שלהם על פי דרישות הביטוח ועדין הגנבות וההתפרצויות לא פסקו. 

מאז שהחברות בחרו בינשוף הם זוכים למעטפת מלאה של ביטחון והתפנו לעבודתם האמיתית ... ניהול ופיתוח העסק. 

 

החברה הוקמה ע"י מריק מורן, בעל ניסיון של עשרות שנים בעולם האבטחה:

מימי הצבא בהם שירת כמ.פ., סמג"ד ובוגר קורס מג"דים, דרך היחידה ללוחמה בטרור, אבטחת שדות תעופה בעולם, הקמת יחידות ללוחמה בטרור בעולם, אבטחת שגרירויות, מפקד בימ"מ ופרויקטים במשרד הביטחון במסגרתו היה אחראי על פרויקט בניית גדר ההפרדה. 

מריק בוגר קורסים רבים דוגמת לוחמה בטרור, אבטחת אישים, אבטחה במשרד הביטחון וקורסים נוספים.

 

האני מאמין של מריק הוא שאין תורת אבטחה. יש תפיסת ביטחון ומי שבא לבנות אבטחה, עושה זאת על סמך הניסיון המצטבר ולכן כל המערך נבנה בהסתמך על ניתוח נקודות התורפה של המתחם וסביבתו ומניסיוננו המצטבר. 

צרו קשר לתיאום פגישת הכרות: 04-8290403

קצין הביטחון מחויב באופן אישי 247 לאבטחת העסק, דבר המקנה שליטה מלאה והיכרות מקסימלית עם העסק שלך מבפנים ובמחוץ.

 

לאחר שצברנו עשרות שנות ניסיון בעולם האבטחה במסגרות דוגמת הימ"מ, משרד הביטחון, שגרירויות ומסגרות נוספות, אנו בטוחים שנוכל לשמור על העסק שלך ולאפשר לך לישון בלילה. במידה והמערכות יזהו התראת אבטחה, אנו נטפל בה. אתה יכול להמשיך לישון.

 

צרו קשר לתיאום פגישת הכרות: 04-8290403